• MLEKOTEKA W SZPITALU SPECJALISTYCZNYM
    IM. ŚW. RODZINY

MLEKOTEKA W SZPITALU SPECJALISTYCZNYM[br]IM. ŚW. RODZINY

Finał Akcji Mlekoteka 2018

Warszawa – 7 czerwca 2018 r. – Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny (Warszawa, ul. A.J. Madalińskiego 25) zaprasza do swojego Centrum Edukacyjnego na  warsztaty dla mam w ciąży i po porodzie MLEKOTEKA, organizowane z okazji Tygodnia Promocji Karmienia Piersią.MLEKOTEKA, to inicjatywa promująca karmienie mlekiem kobiecym. Kwestia karmienia noworodków, niemowląt i dzieci budzi wiele emocji. Niezależnie od przekonań wiadomym jest, że mleko mamy jest najlepszym pokarmem, jaki może dostać dziecko. Nie zawsze jednak kobiety mają wystarczającą wiedzę i odpowiednie wsparcie, by mogło się to udać.

Spotkania są otwarte i bezpłatne! Obowiązują jedynie zapisy.

Od godziny 9 czekać będą specjaliści min.z dziedzin medycznych, fizjoterapii i żywienia, którzy przekażą swoją cenną wiedzę uczestnikom spotkań.
Wśród prowadzących będą: Paweł Zawitkowski,  Zuzanna Antecka, Magdalena Komsta, Małgorzata Jackowska, Magdalena Castelló-Rokicka, Chodkowski Tomasz, Joanna Mróz,  Anna Krysiukiewicz-Fenger,  Aleksandra Księżopolska, Agata Aleksandrowicz.
Na uczestników czekają tematy z zakresu laktacji, diety mamy karmiącej i rozszerzania diety u niemowląt, masażu dziecięcego, pielęgnacji dzieci, doboru bielizny

O godzinie 16:00 zapraszamy na uroczystą debatę: “Czego potrzebuje dzisiejsza matka, by z sukcesem karmić piersią?”
Gośćmi honorowymi debaty będą:
Joanna Pietrusiewicz - Fundacja Rodzić po Ludzku,
Magdalena Nehring-Gugulska - IBCLC, CnoL

Agnieszka Muszyńska - położna, CDL,

Agata Aleksandrowicz - Fundacja Promocji Karmienia Piersią, Hafija,

Matylda Kozakiewicz - mama, Segritta

Natalia Sitarska - mama, Tastyaway

Debatę poprowadzi Anna Kowalczyk – dziennikarka, Boska Matka

Szczegóły w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/431501587298284/permalink/439515833163526/ oraz w załączeniu

• 2018 MLEKOTEKA_FINAŁ PROGRAM (1).jpg
    178.53 KB Pobierz

Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.