• O szpitalu - zarząd Poznaj nas i naszą misję

Misja

“Aby powrót do zdrowia przebiegał w przyjaznej atmosferze, z zapewnieniem intymności, godności i poszanowania praw pacjentów, ich dzieci i rodzin.”

• Jesteśmy nowoczesnym wielodyscyplinarnym ośrodkiem medycznym
  • Otaczamy indywidualną opieką każdego Pacjenta
  • Dbamy o możliwie szybkie terminy wizyt oraz zabiegów i operacji
  • Zatrudniamy doświadczonych, pełnych pasji lekarzy specjalistów oraz zaangażowany zespół pielęgniarek i położnych
  • Zapewniamy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w zakresie sprzętu medycznego
  • Prowadzimy Centrum Edukacyjne będące międzynarodowym ośrodkiem szkoleniowym dla innych lekarzy
  • Lokalizacja w sercu warszawskiego Mokotowa umożliwia dogodny dostęp do komunikacji miejskiej
  • Niesiemy pomoc Pacjentom od 64 lat

Polityka jakości

Nadrzędnym celem Szpitala

jest wykonywanie kompleksowych świadczeń medycznych w zakresie diagnostyki, lecznia, pielęgnacji i rehabilitacji oraz zapobieganie zachorowaniom i promowanie zachowań prozdrowotnych.

Dążymy do

uzyskania pełnego zadowolenia naszych pacjentów, połączonego z satysfakcją zawodową Szpitala.

Politykę jakości Szpitala realizujemy przez:

• Badanie, analizę oraz spełnianie oczekiwań naszych pacjentów
  • Ukierunkowanie działalności proflaktyczno-leczniczej na potrzeby społeczne i zdrowotne rodzin
  • Zapewnienie, utrzymanie i stałe podnoszenie kompetencji pracowników
  • Stosowanie zasady indywidualnego podejścia do każdego pacjenta i jego problemów
  • Wykorzystywanie uznanych, nowoczesnych i skutecznych metod profilaktyki, diagnostyki i terapii
  • Stałe podnoszenie komfortu pomieszczeń Szpitala
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawnych
  • Wdrożenie, utrzymanie i doskonalenie skuteczności systemu zarządzania jakością zgodnego z normą PN EN ISO 9001:2009
  • Pełne zaangażowanie wszystkich pracowników w realizację Misji i Polityki Jakości Szpitala

Certyfikaty i nagrody

• novum Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny uzyskał Certyfikat akredytacyjny nadany przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia przy Ministerstwie Zdrowia potwierdzający spełnianie standardów jakości w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie. Zobacz certyfikat »