• Zakochaj się w Warszawie

Oddziały

• Zobacz aktualności ze szpitala

• Ciąża i poród – wyjątkowy czas w życiu każdej Kobiety Dbamy o bezpieczeństwo i komfort Mamy oraz dziecka przed, w trakcie i po porodzie.

• Rak szyjki macicy, jajowodu, jajnika... Wykryjmy raka na jego wczesnym etapie.

• Masz zdiagnozowanego raka piersi? Zapewniamy najlepszych specjalistów z zakresu chirurgii onkologicznej oraz rekonstrukcji piersi w Polsce

• Rak piersi Proponujemy Ci jednoczasową lub opóźnioną rekonstrukcję piersi podczas operacji radykalnej

• Endometrioza, trudności z zajściem w ciążę? To codzienne zmagania naszych lekarzy specjalistów. Pomożemy także Tobie

• Masz problem z nietrzymaniem moczu? Wyleczymy Cię skutecznie i bezinwazyjnie

• Twoje dziecko dotknęły choroby infekcyjne
    lub alergie wymagające hospitalizacji?
    Doświadczeni specjaliści Oddziału Pediatrii diagnozują oraz leczą małych i dużych Pacjentów, wymagających największej troski.

Uwaga

Jeśli nie znalazłeś interesujących Cię WAŻNYCH informacji, zajrzyj na wcześniejszą wersję strony: szpitalmadalinskiego.pl - za utrudnienia PRZEPRASZAMY | kliknij »

Zakres usług

• Opieka nad kobietą w ciąży