Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

Programy edukacyjne

  • DIETA MAMY

DIETA MAMY

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny jest realizatorem programu  pilotażowego NFZ i Ministerstwa Zdrowia „Standard szpitalnego żywienia kobiet w ciąży i w okresie poporodowym – Dieta Mamy”.
Celem głównym pilotażu jest wdrożenie modelu żywienia zapewnianego kobietom w ciąży i w okresie poporodowym hospitalizowanym na oddziałach szpitalnych oraz propagowanie zasad zdrowego odżywiania wśród pacjentek po zakończeniu hospitalizacji.


KORZYŚCI DLA CIEBIE


•      Podczas pobytu w naszym Szpitalu masz możliwość skorzystania z konsultacji dietetycznej, w poniedziałki, wtorki i czwartki 8:00-13:00 – wystarczy to zgłosić położnej.
•      Dodatkowo, przez okres 2 miesięcy od zakończenia hospitalizacji, masz możliwość kierowania pytań do szpitalnego dietetyka drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
        (Pamiętaj, aby w treści maila podać numer księgi głównej - numer ten widnieje na karcie informacyjnej leczenia szpitalnego).


Dodatkowe informacje na temat prawidłowego żywienia kobiet w ciąży i kobiet karmiących znajdziesz na stronie internetowej Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej www.ncez.pl
Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad dietetycznych on-line pod adresem: poradnia.ncez.pl

 

 

MENU

Poznaj menu na każdy dzień twego pobytu w naszym Szpitalu. 

 

JADŁOSPIS

 


Jeśli chcesz podzielić się z nami opinią na temat serwowanych posiłków w naszym Szpitalu zachęcamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz wypełnienia ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeygRvP4WDr9vxjL6Wk2Va-s5MCujsxPBTphxGzSlBqyb6dFQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&gxids=7628

 

zgłaszanie uwag bezpośrednio do położnej przy konsoli Oddziału w poniedziałki, wtorki i czwartki, w godz.8:00-13:00.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa