Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • O szpitalu - zarząd Poznaj nas i naszą misję

Zarząd szpitala

Z-ca Dyrektora ds. Rozwoju i Promocji Zdrowia
mgr Dariusz Malczyk

Doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania placówkami ochrony zdrowia zdobył w okresie 15 lat pracy w  wiodących prywatnych i publicznych podmiotach medycznych, m.in. Medicover, LuxMed, Centrum Medyczne LIM. Od sierpnia 2015 roku objął stanowisko Z-cy Dyrektora ds. Administracyjno-Logistycznych w Szpitalu im. Św. Rodziny a od listopada 2018 r. piastuje stanowisko Z-cy Dyrektora ds. Rozwoju i Promocji Zdrowia. Członek Rady Programowej Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Kierunku Położnictwo.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej  - Wydziału Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych oraz Wyższej Szkoły Handlu i Prawa (Uczelni Łazarskiego)  - Wydziału Zarządzania i Finansów.  Ukończył studia podyplomowe z zakresu gospodarki w Wyższej Szkole Studiów Międzynarodowych w Łodzi oraz Zarządzanie Zakładami Leczniczymi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa