Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

Centrum Medyczne Madalińskiego

 • Centrum Medyczne Madalińskiego

Dostępna wkrótce

Diagnostyka

PRACOWANIA TOMOGRAFII

Tomografia komputerowa wykorzystuje promieniowanie rentgenowskie do uzyskania obrazów poprzecznych przekrojów ciała pacjenta. Tomografia komputerowa spiralna wielorzędowa uwidacznia struktury anatomiczne w dowolnej płaszczyźnie i pozwala na rekonstrukcje trójwymiarowe badanych narządów. Badania Tomografii Komputerowej wykonywane są bez kontrastu lub ze środkiem kontrastującym. Obejmują jedną lub więcej okolic anatomicznych.

 • Głowy
 • Szyi
 • Klatki piersiowej
 • Jamy brzusznej i miednicy mniejszej
 • Kości i stawów, w tym kręgosłupa, z podziałem na okolice anatomiczne
 • Angio
 • Kolonografię skriningową z wirtualną kolonoskopią
 • Kolonografia diagnostyczna i z wirtualną kolonoskopią
 • Serca

Jak przygotować się do badania tomografii komputerowej?

Diagnostyka

PRACOWANIA ENDOSKOPII

Pracownia Endoskopii Centrum Medycznego MADALIŃSKIEGO wykonuje pełen zakres specjalistycznych badań przewodu pokarmowego, m. in. gastroskopię, kolonoskopię oraz rektoskopię. Wszystkie badania wykonywane są w oparciu o najnowocześniejsze techniki endoskopowe i wysokiej klasy sprzęt. Przez wysokowykwalifikowany zespół lekarzy i pielęgniarek.

 • Gastroskopia
  badanie przeprowadzane za pomocą przyrządu przypominającego sondę,pozwalające obejrze błony śluzowe żołądka i dwunastnicy. Badanie jest niebolesne, trwa kilka minut. Stosuje się miejscowe znieczulenie.
 • Kolonoskopia
  badanie pozwalające ocenić stan jelita grubego. Jest to podstawowe badanie w diagnostyce, między innymi nowotworów i chorób zapalnych jelita grubego.
 • Rektoskopia
  badanie umożliwiające oglądanie błony śluzowej odbytnicy za pomocą przyrządu wprowadzanego do końcowego odcinka jelita grubego. Badanie wykonuje się u Pacjentów z niewyjaśnionymi bólami brzucha, patologicznymi wydzielinami w kale, z zaburzeniami rytmu wypróżnień, podejrzeniem chorób zapalnych jelit, rakiem jelita grubego w rodzinie oraz wykazujących rodzinną polipowatość gruczolakowatą.

Jak przygotować się do badań?

Skontaktuj się z nami - umów wizytę

CENTRUM MEDYCZNE MADALIŃSKIEGO
DIAGNOSTYKA
REJESTRACJA I ZABIEGI

poniedziałek-piątek: 8:00-18:00
22 45 12 700
cmm@szpitalmadalinskiego.pl
* CM Madalińskiego świadczy usługi niezakontraktowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, na rzecz osób nieuprawnionych do świadczeń finansowanych ze środków publicznych oraz na zlecenie podmiotów zewnętrznych.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

E-MAIL

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa