Rehabilitacja szpitalna

REHABILITACJA*

Opieką rehabilitacyjną objęci są pacjenci naszego Szpitala i Poradni Rehabilitacyjnej. Rehabilitacja stanowi integralną część procesu leczniczego bez którego ciężko jest sobie wyobrazić współczesną medycynę. Interdyscyplinarny charakter tej dziedziny medycyny wymaga ścisłego współdziałania lekarzy, położnych, pielęgniarek, rehabilitantów jak również samych pacjentów. Nie od dziś wiadomo, że wczesna rehabilitacja pooperacyjna pomaga przeciwdziałać powikłaniom płucnym (zapobiega m.in. zapaleniu płuc), zakrzepowo – zatorowym oraz zanikom mięśni z bezczynności. Z przyjemnością informujemy, że w naszym szpitalu mają Państwo do dyspozycji wykwalifikowaną kadrę magistrów fizjoterapii, którzy są dostępni w przychodni i na wszystkich oddziałach szpitala.

REHABILITACJA DZIECI I NIEMOWLĄT

REHABILITACJA DOROSŁYCH

REHABILITACJA SZPITALNA (ODDZIAŁOWA)

MASAŻ

PILATES DLA KOBIET W CIĄŻY I W POŁOGU

*Porady i zabiegi nierefundowane przez NFZ.

Godziny rejestracji i zabiegów
Od poniedziałku do piątku8:00 -17:00