Kaplica Szpitalna

KAPLICA SZPITALA

O Święta Rodzino z Nazaretu, przybądź i naucz wszystkie rodziny naszych czasów wielkości  i czystości życia rodzinnego, które kształtuje się na podstawie Twojego przykładu. Przywróć im domowe ciepło, które chroni przed wieloma niebezpieczeństwami. Niech pielęgnują szacunek i wzajemną miłość, rzeczywiste pocieszenie. Niech przynoszą ze sobą do Ciebie wszelkie prośby, ponieważ jesteś ich najdoskonalszym wzorem. Amen

Modlitwa ks. Jana Berthiera do Świętej Rodziny w intencji rodzin.

W KAPLICY SZPITALA

(w holu Szpitala)

11.30  w niiedziele i uroczystości w dni wolne od pracy

15.15 od wtorku do piątku

Możliwość spowiedzi przed i po Mszy Świętej.

Osoby zainteresowane posługą duszpasterską prosimy o pozostawienie informacji w kaplicy na ołtarzu

Zapraszam do rozmowy, wspólnej modlitwy, spowiedzi i przyjęcia Komunii Świętej w Kaplicy oraz w czasie wizyt w salach chorych.

Ks. Maciej Wygnański– kapelan tel. 534 939 512

W dniu 31 marca odbędzie się pożegnanie dzieci, które przed czasem przyszły martwe na świat, a których ciała rodzice postanowili powierzyć opiece naszego Szpitala.

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się o godzinie 9.30 Mszą Świętą w Kościele Św. Katarzyny przy         ul. Fosa 17, 02-768 w Warszawie. Po niej nastąpi złożenie ciał martwo urodzonych dzieci do grobu na cmentarzu Starym Służewskim.